V závislosti na požadavcích zákazníka a v souladu s platnou legislativou a normami navrhujeme a vyvíjíme stroje a zařízení vlastní konstrukce. Naše konstrukční oddělení se zabývá detailním zpracováním a přípravou výrobní dokumentace, včetně 3D modelů a zajišťuje i průběžnou kontrolu výroby a výstupní technickou dokumentaci.


Tým zkušených projektantů vypracuje analýzu potřeb zákazníka a na jejich základě navrhuje konkrétní projektová řešeni. Součástí každého projektu je např. technologické schéma, návrh rozmístění zařízení, podklady pro stavební projekt, 3D návrhy potrubních tras nebo požadavky na jednotlivá energetická média.


Náš tým projektantů a programátorů navrhuje systémy automatizace pro jednotlivá zařízení i pro kompletní technologické linky. Zajišťuje veškeré činnosti od zpracování elektro-dokumentace včetně návrhu a dodávky polní instrumentace a rozvaděčů, vytvoření komplexních řídicích systémů na bází PLC se SCADA vizualizací až po uvedení zařízení do provozu a zaškolení operátorů zákazníka.


Pro námi dodávaná zařízení zajišťujeme kompletní montáže, příp. šéf-montáže zařízení. Dlouholeté zkušenosti našich kvalifikovaných svářečů a montérů jsou zárukou vysoké úrovně realizovaných projektů.


Na naše zařízení poskytujeme záruční i pozáruční servis, diagnostiku systémů a dodávku náhradních dílů.

Vydržte…

Ukládáme potřebná data.

Za chvíli to bude.